Ale mi słodko

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Ale mi słodko

2025 laureat konkursu2025 gold2024 laureat konkursu2024 silver2023 laureat konkursu2023 bronze2022 laureat konkursu2022 bronze2021 laureat konkursu
9.5 (30)
Bieruń, Majowa 26
O firmie:

Pracownia cukiernicza Ale mi słodko, ulokowana w Bieruniu przy ulicy Majowej 26, specjalizuje się w przygotowywaniu tortów artystycznych oraz różnorodnych wypieków okolicznościowych. Oferta obejmuje między innymi torty weselne, słodkie stoły oraz tematyczne boxy, które sprawdzają się przy wielu okazjach. Wszystkie wyroby powstają z dbałością o szczegóły z użyciem wysokogatunkowych składników, takich jak świeże jajka, masło, mąka czy wysokiej jakości czekolada.

Indywidualne podejście do realizacji zamówień przejawia się przykładowo w dopasowaniu kolorystyki oraz dekoracji do oczekiwań zamawiających, dzięki czemu gotowe wyroby cukiernicze prezentują się jak małe dzieła sztuki. Pasja do cukiernictwa, połączona z precyzją wykonania, skutkuje unikatowymi doznaniami zarówno smakowymi, jak i wizualnymi. Pracownia oferuje także usługę dowozu zamówionych produktów.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
19 5.0 / 5
11 5.0 / 5
Data skanowania: 06.10.2025
Bieruń
Majowa 26

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj